­čôú DUYURU BONUSFORUMX KURALLARI

BONUS

Administrator
Y├Ânetici
Sayfa Y├Ânetim
Kat─▒l─▒m
3 Haz 2020
Tepkime puan─▒
30,747
Puanlar─▒
713
Her yerde olan kurallar BONUSFORUMX forumunda da elbette var. Tabi bu kurallar olmas─▒ gereken huzur ve d├╝zenin sa─članmas─▒ i├žin olduk├ža ├Ânemli.​

• Forum i├žerisinde kesinlikle Reklam i├žerikli payla┼č─▒m yapmak yasakt─▒r. ( Affiliate linki payla┼čmak vb. )
  • Hakaret, k├╝f├╝r, siyaset, Irk├ž─▒l─▒k gibi ortam─▒ geren mesajlar payla┼čmak yasakt─▒r.
  • Forumun huzurunu ka├ž─▒racak payla┼č─▒mlar yapmak kesinlikle yasakt─▒r.
  • ├çoklu hesap a├žmak yasakt─▒r. Tespit edildi─či taktirde kullan─▒c─▒ forumdan uzakla┼čt─▒r─▒lacakt─▒r.
  • Forum i├žerisinde para al─▒┼čveri┼či yapmak kesinlikle yasakt─▒r. ( Etkinlik ve Kampanya d├╝zenlenebilir. )
  • A├ž─▒lan konular o kategorinin kurallar─▒ do─črultusunda a├ž─▒lmal─▒d─▒r.
  • A├žt─▒─č─▒n─▒z konularda ─░├žeri─čine g├Âre gerekiyorsa mutlaka 1 tane resim olmal─▒d─▒r.
  • Uygunsuz profil avatarlar─▒ profilden kald─▒r─▒lacak ve uyar─▒ verilecektir. Tekrarlanmas─▒ durumunda uzakla┼čt─▒r─▒lacakt─▒r.
  • Konu a├žmadan ├Ânce arama k─▒sm─▒ndan konunun a├ž─▒l─▒p a├ž─▒lmad─▒─č─▒n─▒ kontrol ederek. Forumda kirlilik olmamas─▒ ad─▒na.
  • BONUSFORUMX Hepimizin forumudur hep beraber daha iyi yerlere gelece─čiz sadece birbirimize olan sayg─▒m─▒z─▒ yitirmeyelim.
  • Forumda etkinlik yap─▒ld─▒─č─▒ zaman belirlenen kurallara uyal─▒m sorun ├ž─▒kmamas─▒ ad─▒na.
  • Herhangi bir ├╝ye etkinlik yapt─▒─č─▒ taktirde kendi kurallar─▒n─▒ koyabilir. Buna ba┼čka bir ├╝ye itiraz edemez
  • BONUSFORUMX, S─░ZLERE H─░ZMET VERMEKTEN MEMNUN─░YET DUYARIZ

Son d├╝zenleme:

6070

Well-known member
ÔÖú´ŞĆ) ├ľZEL ├ťYE
Kat─▒l─▒m
3 Haz 2020
Tepkime puan─▒
161
Puanlar─▒
63
Hay─▒rl─▒ u─čurlu olsun yeni sitemiz.Ôś║Ôś║Ôś║Ôś║